Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fašiangová zábava 19.02.2011

21. 2. 2011
V sobotu 19.02.2011 sa fašiangovanie v našej obci dostalo do "druhého polčasu", pre ktorý je príznačné organizovanie tradičnej fašiangovej zábavy. Z nášho výboru mal s prípravou takéhoto podujatia skúsenosti Miroslav Tomčány, ktorý nás zodpovedne usmernil a teda príprava prebehla bez komplikácii. Samotná akcia sa začala od 19:00 hodiny, kedy začali prichádzať prví hostia a ktorých srdečne vítali členovia výboru DHZ, konkrétne Miroslav Tomčány, Ján Záborský a Ľuboš Thomka. Nakoľko bol spracovaný grafický zasadací poriadok, bolo pre všetkých nájsť si svoje miesto bez problémov. Oficiálne otvorenie zábavy previedol o 21:00 hodine veliteľ DHZ Ľuboš Thomka a už nič nebránilo dobrému zabávaniu sa. Sedemdesiatim hosťom hrala do tanca skupina Duo Paradise. O občerstvenie bolo postarané, hlavným chodom bola dobrá praženica, šišky, obložené chlebíčky, očká, či zákusky a taktiež bol zriadený bufet s množstvom tovaru. Od 22:00 hodiny sa začali predávať lístky do tomboly, v ktorej bolo krásnych 48 cien. Žrebovanie zakúpených lístkov sa začalo o 24:00 hodine v podaní Jaroslava Jančeka a Ľuboša Thomku. Bolo to príjemné spestrenie programu, nakoľko výhry si našli cestu ku každému stolu. Len tak pre ilustráciu môžme uviesť, že v tombole bol stavebný materiál, vrece zrna, dve torty, rôzne autodoplnky, oblečenie pre deti, skipasy, farby a príslušenstvo, pochutiny, niekoľko druhov nápojov, poukážky na nákup, či domáci tvaroh alebo doplnky do domácnosti. Potom sa úž akcia nerušene niesla do skorých ranných hodín. Posledný hostia odchádzali o 5:00 hodine a je na mieste skonštatovať, že tohtoročná fašiangová zábava sa vydarila. 
Ďakujeme všetkým za podporu, taktiež ľuďom, ktorí venovali svoj čas pri realizovaní podujatia, ľuďom, ktorí nám venovali ceny do tomboly a Obecnému úradu v Trnove za poskytnutie priestorov kultúrneho domu.
 

Náhledy fotografií ze složky Fašiangová zábava 19.02.2011